Vi er Adtimize

Mød folkene bag Adtimize.

Mød folkene bag Adtimize

team_image
CEO/Founder

Michael Månsson

michael@adtimize.dk
+45 60 22 48 72

team_image
Head of SEM

Emil Petersen

emil@adtimize.dk
+45 29 43 32 59

team_image
Product Marketing Manager

Johan Ernst

johan@adtimize.dk
+45 22 46 56 91

team_image
Art Director & Website Developer

Jonas Villumsen

jv@adtimize.dk
+45 40 40 29 99

team_image
Head of E-mail Marketing

Louise Aarkrog

Louise@adtimize.dk
+45 22 17 73 20

team_image
Head of Social Media

Kasper Sponholtz

ks@adtimize.dk
+45 20 84 28 35

team_image
Head of SEO & CRO

Mark Dreves

mark@adtimize.dk
+45 24 43 39 13

team_image
SEM Specialist

Therese Tuft

tt@adtimize.dk
+45 28 26 00 03

team_image
Video- & Facebook Specialist

Martin Fuhrman

martin@adtimize.dk
+45 22 99 59 85

team_image
SEO Specialist

Jacob Gamby

jacob@adtimize.dk
+45 31 78 89 09

team_image
SoME/SEO/SEM Specialist Sweden

Line Gustafsson

line@adtimize.dk
+45 22 26 90 34

team_image
Account Manager

Nicolai Terkelsen

nt@adtimize.dk
+45 27 83 24 44

team_image
Concept & Content Specialist

Mikkel Sørensen

mikkel@adtimize.dk
+45 23 20 07 76

team_image
Account Manager

Aske Friborg

aske@adtimize.dk
+45 28 26 42 00

team_image
Account Manager

Andreas Birk

ab@adtimize.dk
+45 22 24 88 11

team_image
SEO Specialist

Asger Thielsen

team_image
SEM Specialist

Trine Løfholm

team_image
SEM Specialist

Andreas Månsson

andreas@adtimize.dk
+45 28 78 15 40

team_image
Content & Search Analyst

Stefan Lane

stefan@adtimize.dk
+45 30 52 65 64

team_image
SEM Specialist

Jonas Hartvigsen

jh@adtimize.dk
+45 31 71 29 90

team_image
SEO Specialist

Maria Vinther

maria@adtimize.dk
+45 31 19 40 79

team_image
SEO/SEM Specialist German

Laurin Ströter

Laurin@adtimize.dk
+45 52 52 89 78

team_image
SEO Specialist

Bjørn Petersen

bjoern@adtimize.dk
+45 28 68 31 53

team_image
SEO/SEM Specialist Swedish

Agnes Andersson

agnes@adtimize.dk
+45 93 92 87 65

team_image
Norwegian SEO/SEM Specialist

Jakob Lothe

jakob@adtimize.dk
+45 27 57 56 52

team_image
SEM Specialist

Rasmus Klargaard

rasmus@adtimize.dk
+45 22 24 11 85

team_image
SEM Specialist

Thomas Bojsen

thomas@adtimize.dk
+45 28 29 67 59

team_image
SEO Specialist

Danyal Pasha

danyal@adtimize.dk
+45 31 40 79 87

team_image
SEO Specialist

Sofia Von Platen

team_image
SEO Specialist

Emilie Vermehren

team_image
SoMe Specialist

Tara Groser

tara@adtimize.dk
+45 20 59 69 39

Det vigtigste for os er at skabe de bedste rammer for samarbejdet både til vores kunder og medarbejderne imellem. Fokus er derfor, at vi skal føle os tilpas i omgivelserne og værdsætte det, vi beskæftiger os med. Arbejde fylder meget i hverdagen, og det er derfor vigtigt, at vi føler, at vi lever, når vi er på arbejde. Det skal ikke være en pligt – vi skal være motiveret, passioneret og støttet gennem opbakning og fællesskab.

 

Hos Adtimize anser vi det som en vigtig del af vores virksomhedskultur at kunne hjælpe hinanden på kryds og tværs i virksomheden uden, at man samtidig forlanger noget igen. Denne værdi gør samarbejdsmiljøet i Adtimize stærkt, og en stærk team-kultur kombineret med kvalifikationer og ekspertise er den rette kombination til at skabe det bedste udgangspunkt for vores virksomhed. Dette udgangspunkt vil kun være en fordel for dig som kunde og vil afspejle sig i den service, vi kan tilbyde dig.

Dette viser sig bl.a. gennem vores taknemmelighed for, at du har valgt os til at hjælpe dig med at optimere udbyttet af dit eget arbejde.

 

Vi sætter en ligeså stor ære i at kunne etablere en tæt relation til vores kunder som medarbejderne imellem. Kunden skal føle sig i gode hænder hos Adtimize. Vi sætter forventningerne til vores arbejde højt og stræber efter at levere endnu højere. At nå et mål, der vil skabe glæde hos os og samtidig skabe et værdifuldt udbytte for dig som kunde, er vores vigtigste bestræbelse. Vi lægger både hjerne og sjæl i vores arbejde og stræber hele tiden efter det bedre. Derfor er vi ikke bange for at erkende evt. fejl, fordi vi dermed kan lære af dem, hvilket vil medføre en udvikling og optimering af vores kvalifikationer, som er noget, vi lægger stor vægt på.

 

Det vigtigste for os er, at vi alle får en god oplevelse ud af samarbejdet.

Google Rating
5.0