Vi er Adtimize

Det vigtigste for os er at skabe de bedste rammer for samarbejdet både til vores kunder og medarbejderne imellem. Fokus er derfor, at vi skal føle os tilpas i omgivelserne og værdsætte det, vi beskæftiger os med. Arbejde fylder meget i hverdagen, og det er derfor vigtigt, at vi føler, at vi lever, når vi er på arbejde. Det skal ikke være en pligt – vi skal være motiveret, passioneret og støttet gennem opbakning og fællesskab.

 

Hos Adtimize anser vi det som en vigtig del af vores virksomhedskultur at kunne hjælpe hinanden på kryds og tværs i virksomheden uden, at man samtidig forlanger noget igen. Denne værdi gør samarbejdsmiljøet i Adtimize stærkt, og en stærk team-kultur kombineret med kvalifikationer og ekspertise er den rette kombination til at skabe det bedste udgangspunkt for vores virksomhed. Dette udgangspunkt vil kun være en fordel for dig som kunde og vil afspejle sig i den service, vi kan tilbyde dig.

Dette viser sig bl.a. gennem vores taknemmelighed for, at du har valgt os til at hjælpe dig med at optimere udbyttet af dit eget arbejde.

 

Vi sætter en ligeså stor ære i at kunne etablere en tæt relation til vores kunder som medarbejderne imellem. Kunden skal føle sig i gode hænder hos Adtimize. Vi sætter forventningerne til vores arbejde højt og stræber efter at levere endnu højere. At nå et mål, der vil skabe glæde hos os og samtidig skabe et værdifuldt udbytte for dig som kunde, er vores vigtigste bestræbelse. Vi lægger både hjerne og sjæl i vores arbejde og stræber hele tiden efter det bedre. Derfor er vi ikke bange for at erkende evt. fejl, fordi vi dermed kan lære af dem, hvilket vil medføre en udvikling og optimering af vores kvalifikationer, som er noget, vi lægger stor vægt på.

 

Det vigtigste for os er, at vi alle får en god oplevelse ud af samarbejdet.

team_image
CEO/Founder

Michael Månsson

michael@adtimize.dk
+45 60 224 872

team_image
Sales Director

Jonas Poulin

jonas@adtimize.dk
+45 53 651 914

team_image
Head of SEM

Frederik Ellingsgaard

frederik@adtimize.dk
+45 60 225 268

team_image
Head of SEO & CRO

Loui Kiær

loui@adtimize.dk
+45 60 675 050

team_image
Product Marketing Manager

Johan Ernst

johan@adtimize.dk
+45 22 465 691

team_image
Art Director & Website Developer

Jonas Villumsen

jv@adtimize.dk
+45 40 402 999

team_image
SEM Specialist

Andreas Månsson

andreas@adtimize.dk
+45 28 781 540

team_image
SEM Specialist

Emil Petersen

emil@adtimize.dk
+45 29 433 259

team_image
SEO & CRO Specialist

Mark Dreves

mark@adtimize.dk
+45 24 433 913

team_image
Financial Controller

Kevin Dosanjh

kevin@adtimize.dk
+45 30 205 122

team_image
Content Manager & Search Analyst

Stefan Lane

stefan@adtimize.dk
+45 30 526 564

team_image
Head of Social Media

Kasper Sponholtz

ks@adtimize.dk
+45 20 842 835

team_image
SEM Specialist

Besir Redzepi

besir@adtimize.dk
+45 20 625 814

team_image
Norwegian Client Manager

Jakob Lothe

jakob@adtimize.dk
+45 27 575 652

team_image
Swedish Client Manager

Linus Lindgren

linus@adtimize.dk
+45 91 100 367

team_image
German Client Manager

Alexander Schastak

alexander@adtimize.dk
+45 91 469 751

team_image
SEO Specialist

Matias Poulsen

matias@adtimize.dk
+45 25 480 247

team_image
Swedish SEO/SEM Specialist

Alexander lööf

al@adtimize.dk
+45 60 537 996

team_image
SEO Specialist

Nikolai Thomsen

nikolai@adtimize.dk
+45 21 975 520

team_image
SEO Specialist

Mia Raahauge

mia@adtimize.dk
+45 26 296 137

team_image
SEM Specialist

Therese Tuft

tt@adtimize.dk
+45 28 260 003